Wypróbuję! :)
]]>Odwołaj się zanim się skończy ;)
]]>„Darmowego też używam, chociaż lista nieprzeczytanych materiałów tam ciągle rośnie”
Ja tam sobie przesyłam na Kindle za pomocą p2k.co ;)
Trochę źle mi się kojarzy, bo jak mi w dzieciństwie dokuczali, to czasem również przekręcając nazwisko na „Sidor” właśnie. ;)
]]>A już myślałem, że przegapiłem też jakąś promocję na Pocketa. :) Darmowego też używam, chociaż lista nieprzeczytanych materiałów tam ciągle rośnie. :( Wyborcza mi się automatycznie odnawia, będę musiał pamiętać, żeby odwołać. Dzięki. :)
]]>Oraz dlaczego nie wykupiłeś domeny sidor.ski :D
]]>Ja mam Pocketa za darmo i daje radę, a do tego umie czytać na głos, co cenię za kierownicą.
Można Ivonę polubić, Twoje wpisy też nią czytuję ;)
Za Instapaper płaciłam, ale też mniej niż za Evernote (wyjatkowo go nie lubię).
Z Wyborczą się zgłoś jak Ci się skończy ;)
]]>Wykupiłem, jak nie było promocji, a kiedy się zaczęły pojawiać, to nie chciałem cebulować. ;)
Jak to Pocket (premium) za darmo?! :D
]]>Oraz Pocket za darmo i dużo lepszy do czytania tekstów!
Ostatecznie Instapaper.
Na pliki do bieżącej pracy wystarcza mi na razie 10 GB, które uzbierało mi się na Dropboksie z poleceń, a w odwodzie jest 50 GB na Box.net, które dostałem kiedyś w promocji. Backupy robię na fizycznych nośnikach.
]]>