Warning: Redis::get(): php_network_getaddresses: getaddrinfo for localhost failed: No address associated with hostname in /home/klient.dhosting.pl/seczen/sidorski.pl/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/object-cache.cls.php on line 665

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/seczen/sidorski.pl/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/object-cache.cls.php:665) in /home/klient.dhosting.pl/seczen/sidorski.pl/public_html/wp-content/plugins/all-in-one-wp-security-and-firewall/classes/wp-security-utility.php on line 222

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/seczen/sidorski.pl/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/object-cache.cls.php:665) in /home/klient.dhosting.pl/seczen/sidorski.pl/public_html/wp-content/plugins/all-in-one-wp-security-and-firewall/classes/wp-security-utility.php on line 222

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/seczen/sidorski.pl/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/object-cache.cls.php:665) in /home/klient.dhosting.pl/seczen/sidorski.pl/public_html/wp-includes/feed-rss2-comments.php on line 8
Komentarze do: Za co płacę w Internecie https://sidorski.pl/roznosci/za-co-place-w-internecie/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=za-co-place-w-internecie Piszę, bo lubię. Próbuję zrozumieć świat Sat, 12 Aug 2017 09:54:00 +0000 hourly 1 Autor: Roman Sidorski https://sidorski.pl/roznosci/za-co-place-w-internecie/#comment-17 Sat, 12 Aug 2017 09:54:00 +0000 https://sidorski.pl/?p=22575#comment-17 W odpowiedzi do Zacny_Łoś.

Wypróbuję! :)

]]>
Autor: siwa https://sidorski.pl/roznosci/za-co-place-w-internecie/#comment-16 Sat, 12 Aug 2017 07:46:00 +0000 https://sidorski.pl/?p=22575#comment-16 W odpowiedzi do Roman Sidorski.

Odwołaj się zanim się skończy ;)

]]>
Autor: Zacny_Łoś https://sidorski.pl/roznosci/za-co-place-w-internecie/#comment-15 Fri, 11 Aug 2017 19:48:00 +0000 https://sidorski.pl/?p=22575#comment-15 W odpowiedzi do Roman Sidorski.

„Darmowego też używam, chociaż lista nieprzeczytanych materiałów tam ciągle rośnie”
Ja tam sobie przesyłam na Kindle za pomocą p2k.co ;)

]]>
Autor: Roman Sidorski https://sidorski.pl/roznosci/za-co-place-w-internecie/#comment-14 Wed, 09 Aug 2017 23:56:00 +0000 https://sidorski.pl/?p=22575#comment-14 W odpowiedzi do siwa.

Trochę źle mi się kojarzy, bo jak mi w dzieciństwie dokuczali, to czasem również przekręcając nazwisko na „Sidor” właśnie. ;)

]]>
Autor: Roman Sidorski https://sidorski.pl/roznosci/za-co-place-w-internecie/#comment-13 Wed, 09 Aug 2017 23:55:00 +0000 https://sidorski.pl/?p=22575#comment-13 W odpowiedzi do siwa.

A już myślałem, że przegapiłem też jakąś promocję na Pocketa. :) Darmowego też używam, chociaż lista nieprzeczytanych materiałów tam ciągle rośnie. :( Wyborcza mi się automatycznie odnawia, będę musiał pamiętać, żeby odwołać. Dzięki. :)

]]>
Autor: siwa https://sidorski.pl/roznosci/za-co-place-w-internecie/#comment-12 Wed, 09 Aug 2017 23:51:00 +0000 https://sidorski.pl/?p=22575#comment-12 W odpowiedzi do Roman Sidorski.

Oraz dlaczego nie wykupiłeś domeny sidor.ski :D

]]>
Autor: siwa https://sidorski.pl/roznosci/za-co-place-w-internecie/#comment-11 Wed, 09 Aug 2017 23:51:00 +0000 https://sidorski.pl/?p=22575#comment-11 W odpowiedzi do Roman Sidorski.

Ja mam Pocketa za darmo i daje radę, a do tego umie czytać na głos, co cenię za kierownicą.
Można Ivonę polubić, Twoje wpisy też nią czytuję ;)
Za Instapaper płaciłam, ale też mniej niż za Evernote (wyjatkowo go nie lubię).

Z Wyborczą się zgłoś jak Ci się skończy ;)

]]>
Autor: Roman Sidorski https://sidorski.pl/roznosci/za-co-place-w-internecie/#comment-10 Wed, 09 Aug 2017 23:21:00 +0000 https://sidorski.pl/?p=22575#comment-10 W odpowiedzi do siwa.

Wykupiłem, jak nie było promocji, a kiedy się zaczęły pojawiać, to nie chciałem cebulować. ;)

Jak to Pocket (premium) za darmo?! :D

]]>
Autor: siwa https://sidorski.pl/roznosci/za-co-place-w-internecie/#comment-9 Wed, 09 Aug 2017 23:12:00 +0000 https://sidorski.pl/?p=22575#comment-9 Strasznie masz drogą tę Wyborczą :D
Musiałeś starannie wszystkie promocje ominąć. Teraz z marszu jest Wyb. Premium 83,70 za pół roku a nie Premium 55 zł

Oraz Pocket za darmo i dużo lepszy do czytania tekstów!
Ostatecznie Instapaper.

]]>
Autor: Roman Sidorski https://sidorski.pl/roznosci/za-co-place-w-internecie/#comment-8 Wed, 09 Aug 2017 20:37:00 +0000 https://sidorski.pl/?p=22575#comment-8 W odpowiedzi do Tomasz Tarasiuk.

Na pliki do bieżącej pracy wystarcza mi na razie 10 GB, które uzbierało mi się na Dropboksie z poleceń, a w odwodzie jest 50 GB na Box.net, które dostałem kiedyś w promocji. Backupy robię na fizycznych nośnikach.

]]>